wpisz/usuń wpis

MO [2021.07.08]
Program spotkań czwartkowych

7.01 - KPN, g. 12.oo (niektórzy muszą wziąć dzień wolny), na polanie Opaleń k. Wólki Węglowej
14.01 – Anna Iwasińska, Cmentarz Bródnowski
21.01 – Anna Iwasińska, Spacer Skarpą Wiślaną od Zamku
28.01 – Janusz Skórzewski, Grecja po morzu i lądzie (wirtualnie, g. 18.oo)
4.02 - Anna Iwasińska, Cmentarz Choleryczny (Nowa Praga), g. 14.oo
11.02 - Witold Wrzosiński- dyrektor, Cmentarz Żydowski przy Okopowej, g. 14.oo
18.02 – Teresa Tymieniecka i Maria Loth, Warszawianka, dwory Henryków i Ksawerów (Mokotów), Królikarnia
25.02 – Anna Iwasińska, Olszynka Grochowska
4.03 – R. Sosnowski, Cmentarz Żydowski na Bródnie + Praga z Anią Iwasińską
10.03 - Janusz Skórzewski, Grecja, cz. II, wirtualnie g 18.oo -
11.03 – Msza w intencji Mary Tymienieckiej,o godz 18.30, w kościele pw. Matki Bożej Anielskiej na ul.Modzelewskiego 98a, w pobliżu stacji metra Wierzbno.
18.03 – Anna Iwasińska, Stara Praga, o godz. 14.oo, pl. Wileński przed wejściem do Centrum Handlowego, dojazd M2
25.03 – Jajko Wielkanocne, Teatr na Wyspie, g. 14.oo
1.04 – Wielki Tydzień, nie ma zebrania
8.04 – Krzysztof Kobus, Raszyn (Dom Kultury), g 15.oo- odwołane
15.04 – godz. 14.oo, Rafał Jeżowski, Gmach Bergsona (Zakład Wychowawczy Warszawskiej Gminy Starozakonnych), powojenny Teatr Lalki i Aktora Baj, spotykamy się na małym dziedzińcu, wejście od ul. Jagiellońskiej 28
- godz. 15.oo, Anna Iwasińska, Praga wielu kultur
22.04 – Stanisław Wieczorek, Wydma Łuże i okolice, Kampinoski Park Narodowy, g. 14.oo
29.04 – Anna Iwasińska, Golędzinów
6.05 – Anna Iwasińska, Saska Kępa I
13.05 – nie ma spotkania, przygotowania do wyjazdu na LXV RŚ
20.05 – Michał Olczak, Konstancin
27.05 – Anna Iwasińska, Saska Kępa II, ul.Francuska, koło pomnika/głowy Stefana Żeromskiego, o godz. 16.oo
10.06 – Anna Iwasińska, Stara Praga, Stara Praga (czyli Ząbkowska, Kawęczyńska i tzw. Michałów), g. 16.oo
17.06 – zebranie przedspływowe
MO [2021.05.08]
Kalendarz imprez SKPŚ w 2021 roku.

- Zjazd Kół Przewodnickich - nie odbył się

- 25 marca, Jajko Wielkanocne, Teatr na Wyspie, Łazienki

- 5 kwietnia, Lany Poniedziałek na kajakach, rzeczka na Mazowszu

- 1-3 maja, Beskid Niski


- 14-16 maja, LXV Rajd Świętokrzyski, Lasy Siekierno-Rataje, Radkowice

- 28 maja - 3 czerwca, spływ przed Bożym Ciałem, Brda

- 16-18 lipca, Jodełka u Ewy Loth

- 28 lipca - 9 sierpnia, letni spływ kajakowy, rzeka Żejmena, Łokaja, Wilia na Litwie


- 28-29 sierpnia, śpiewanki u Bolka, Prace Duże

- 21-24 październik, wycieczka szkoleniowa, Małopolska Wschodnia

- 16 grudnia, opłatek
MO [2020.11.16]
W dniu 22 października br. odbyło się przekazanie materiałów archiwalnych Koła do Archiwum Fundacji Ośrodka KARTA, ul. Narbutta 29, w Warszawie. Materiały te, po scyfrowaniu, będą ogólnie dostępne.